O mnie

Nazywam się Magdalena. Urodziny mam 12 grudnia, z czego jestem dumna, choć czasem szkoda, że tak późno, ale potrójne prezenty zawsze dobre. W przyszłości chciałabym zostać lekarzem, choć jeszcze myślę nad specjalizacją.

Raczej jestem cicha i małomówna. Jestem typem introwertyka, ale nie przeszkadza mi to w życiu codziennym. Ciężko nawiązuje mi się znajomości, jednak jeśli już przełamię pierwsze lody, staram się podtrzymywać relację. Często rodzice mówią mi, że mam manię perfekcjonizmu. Idealnym przykładem jest układanie książek, wszystko musi być na swoim miejscu. Nie cierpię też bałaganu. On mnie dekoncentruje i po prostu mi przeszkadza.

Z rzeczy po za książkowymi to lubię muzykę klasyczną, wiem, że to niecodzienny wybór dla nastolatki, ale dla mnie Mozart, Bach czy Czajkowski to tak jak dla niektórych One Direction, Rihanna czy Alan Walker, choć ich też czasem słucham. Od drugiej klasy podstawówki gram na klarnecie, a od 2016 roku gram też na pianinie. Moim marzeniem jest napisanie i wydanie książki.

Co lubię czytać? Najczęściej sięgam po literaturę młodzieżową i książki o tematyce fantasy. Lubię też science-fiction, ale nie trawię Star Warsów. Czasem można mnie też zobaczyć z dobrym romansem dla młodszych czytelników.

Bloga założyłam początkiem października 2016 roku, a pierwszy wpis pojawił się 19 października. Od dawna marzyłam o miejscu, gdzie mogłabym dzielić się moją miłością do książek, ale jakoś w zeszłym roku pod wpływem impulsu, udało mi się to! Wcześniej zaczęłam prowadzić bookstagrama. W końcu znalazłam ludzi, którzy nadal wiedzą co to książka, a nie jakieś karteczki między grubszą karteczką.

Podsumowując, jeśli macie do mnie jakieś pytania lub po prostu chcecie porozmawiać piszcie w komentarzach lub na podany niżej e-mail:


bookismagical@gmail.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram