środa, 30 listopada 2016

Top 10 ulubionych polskich #bookstagramówWitam w ostatni dzień listopada! Dziś przedstawię Wam moję listę 10 najlepszych polskich bookstagramów, które kacham całym serduszkiem.
Kolejność jest całkowicie przypadkowa. 1. Maw Reads (instagram: maw_reads; blog: MawReads)

Co tu dużo mówić... Cudo! Każde zdjęcie ma cudną kolorystykę, wspaniałe wyczucie umiaru i estetyka, która zachwyca wszędzie! 
(Wiecie jak ciężko wybrać jedno przykładowe zdjęcie?) 


2. booksforlynch ( instagram: booksforlynch; blog: Siostry w bibliotece)

Alicja to moja kolejna ulubiona bookstagramerka. W przeciwieństwie do Miłki ma ona jaśniejsze zdjęcie, które nieraz są proste, ale mają w sobie to coś. Nieraz też możemy usłyszeć Alicję na instastories, gdzie możemy się od niej wiele dowiedzieć. 


3. totallbooknerd7 (instagram: totallbooknerd7; blog: totallbooknerd7)

Klaudia ma śliczne zdjęcie w pięknej kolorystyce. Każde zdjęcie zachęca do przeczytania pokazanej przez nią książki. Tutaj również można spotkać się z prostotą. 


4. marcowy_zajac (instagram: marcowy_zajac; blog: Książkowa norka)

Kolejny wspaniały instagram prowadzony w jasnych kolorach. Ostatnio mogliśmy zobaczyć jak ciężkim zadaniem jest prowadzenie bookstagrama, który przyciąga nie jednego fana. 


5. weznieczytaj (instagram: weznieczytaj; blog: Weź nie czytaj)

Emilka potrafi zachwycić nas każdą fotografią. Wykonywane na jej podłodze zdjęcia są estetyczne i wzbogacone o jej ręcznie wykonywane zakładki z hasłem Weź nie czytaj. Sama mam kilka, które możecie zobaczyć na moim instagramie na niektórych zdjęciach. 6. bookmoment (instagram: bookmoment; blog: O książkach słów kilka)

Ewa prowadzi tego instagrama cudownie. Każde zdjęcie ma w sobie pełnię, estetykę i wrodzone piękno. Zdjęcia mają śliczny niebieskawy odcień, co jest zupełnie czymś innym w porównaniu z innymi kontami. 7. bookocholic (instagram: bookocholic; blog: Bookocholic)

Miło widzieć osobę w tym samym wieku, która również uwielbia książki. To właśnie Weronika, której bookstagram odkryłam całkiem niedawno. Każde zdjęcie jest zapięte na ostatni guzik, a kolorystyka choć zróźnicowana, niejednokrotnie zachwyca. 


8. theravenbook (instagram: theravenbook

Całkiem niedawno Klaudia, jak sama napisała, odnalazła swój styl. Jej zdjęcia mają teraz ciemną kolorystykę, która nadaje zdjęcom uczucia przytulności (jest takie słowo?). Jednakże, gorąco polecam zajrzeć. 


9. wielkibuk (instagram: wielkibuk; blog; Wielki Buk)

Olga nieraz pokazuje nam swoją uśmiechniętą buzię z towarzyszącą jej książką. Niedawno były czwarte urodziny jej cudownego bloga! Choć nie ma ona jednolitego stylu na bookstgramie to nie przeszkadza jej w tym nic. 


10. polishbooklover (instagram: polishbooklover)

Marika na praktycznie zawsze to samo tło na zdjęciach, ale każde zawsze jest inne. Wykorzystuje ona często stronice ze starych książek. Tak jak wiele innych bookstagramów to, jej konto jest bardzo intrygujące. 


Myślę, że post Wam się spodoba! Piszcie koniecznie czy znaliście już te wspaniałe konta. Zapraszam również na mój profil (link z boku).

1 komentarz:

  1. Fajne, a jeśli chodzi o mnie to chciałabym serdecznie zaprosić do odwiedzenia mojego bloga z recenzjami filmów, książek, gier, seriali, muzyki, a także poradami i opiniami na różne tematy. Dopiero zaczynam, dlatego miło by było gdybyście weszli, przeczytali, ewentualnie zostawili jakiś komentarz. Z góry dziękuję ;)
    http://szczere-recenzje-i-inne.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Instagram